Wszystkie produkty
-
Słoneczne światła uliczne LED
-
INTELIGENTNE OŚWIETLENIE ULICZNE LED
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Oświetlenie uliczne LED o wysokim maszcie
-
Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne
-
Oświetlenie LED na dziedzińcu
-
Lampy solarne na trawnik
-
Zewnętrzne oświetlenie krajobrazowe LED
-
Wodoodporne oświetlenie krajobrazu
-
Wieże komunikacyjne
-
Pojemnik na baterie słoneczne
-
Oświetlenie uliczne LED na słupie
Osoba kontaktowa :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
słowa kluczowe [ garden solar lights ] mecz 82 produkty.
Solar LED Street Lights, 3000lm IP65 Waterproof for Outdoor Use
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godz |
| Nazwa produktu: | Solarne lampy uliczne LED |
Słoneczne lampy trawnikowe led light Ochrona środowiska Wysokiej jakości materiały oszczędzające energię 38 ~ 100 cm wysokości pyłoszczelne
| Zakres aplikacji: | Strefa wydobywcza ulicznego ogrodu |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
Solar Lawn Lamps led light prosty i łatwy w instalacji 8-10 godzin / nocny czas pracy, 3-4 pochmurne lub riany dni
| Zakres aplikacji: | Strefa wydobywcza ulicznego ogrodu |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
Zintegrowany inteligentny słup wysokiego masztu zmniejsza odporność na wiatr
| Źródło światła: | LED, fluorescencyjny |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 135lm-160lm/W |
SOLAR Lampa trawnikowa Światło LED o wysokiej jasności dobre materiały oszczędzające energię Ochrona środowiska
| Zakres aplikacji: | Strefa wydobywcza ulicznego ogrodu |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Napięcie robocze systemu: | 12V-24V |
SOLAR Lampa trawnikowa Wysoka jasność światła led dobre materiały dekoracja oświetleniowa uszczelniona bezobsługowa
| Zakres aplikacji: | Strefa wydobywcza ulicznego ogrodu |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Napięcie robocze systemu: | 12V-24V |
słoneczne oświetlenie ogrodowe LED Bezobsługowe oświetlenie o wysokiej przepuszczalności Ochrona środowiska LED Solar Street Light
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Czas oświetlenia: | 8-10 godz |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
Solarna lampa ogrodowa Inteligentne sterowanie jest przystosowane do ładowania i procesu włączania/wyłączania
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Odpowiednie źródło światła: | dioda dużej mocy |
| Czas oświetlenia: | 8-10 godz |
Solar Powered LED Street Lights, Aluminum + PC Material, IP67 Waterproof Rating
| Rozmiar: | 400*220*50mm |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godz |
| Źródło światła: | PROWADZONY |
Solar LED Street Lights, Working Temp:-20℃~+50℃, Color Temp: 6000K
| Materiał: | aluminium + PC |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godz |
| Źródło światła: | PROWADZONY |

