Wszystkie produkty
-
Słoneczne światła uliczne LED
-
INTELIGENTNE OŚWIETLENIE ULICZNE LED
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Oświetlenie uliczne LED o wysokim maszcie
-
Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne
-
Oświetlenie LED na dziedzińcu
-
Lampy solarne na trawnik
-
Zewnętrzne oświetlenie krajobrazowe LED
-
Wodoodporne oświetlenie krajobrazu
-
Wieże komunikacyjne
-
Pojemnik na baterie słoneczne
-
Oświetlenie uliczne LED na słupie
Osoba kontaktowa :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
słowa kluczowe [ garden solar lights ] mecz 82 produkty.
10m 12m wysoki maszt Solar Street Light dla Village Home Garden
| Materiał: | Żelazo i aluminium |
|---|---|
| Marka: | Coursertech |
| Lumen: | 140Im/W |
Kolorowa lampa LED do trawników z energią słoneczną 1-3w 140 Lm / W
| Materiał: | Wysokiej jakości aluminium |
|---|---|
| Temperatura złącza diodowego: | <60°C |
| Temperatura otoczenia: | -30 stopni do 45 stopni |
Wysokiej jakości zewnętrzne lampy słoneczne na trawnik IP65 ledowe oświetlenie dziedzińca Niskie napięcie DC Power ponad 100 km / h odporność na wiatr
| Materiał: | Wysokiej jakości aluminium |
|---|---|
| Napięcie: | AC100-265V |
| Temperatura otoczenia: | -30 stopni do 45 stopni |
Cool White Garden Zewnętrzne żarówki LED do oświetlenia halogenowego Commercial Solar Walkway Lights doprowadziły światła krajobrazowe
| Materiał: | produkcja na miarę |
|---|---|
| Kolor: | produkcja na miarę |
| Lumen: | 150lm/w |
3000K 4000K 6500K Jasna biała dioda LED Krajobraz Zewnętrzne oświetlenie stoczni
| Materiał: | Customron i aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Złote i niestandardowe |
| Lumen: | 140lm/w |
Oświetlenie uliczne LED zasilane energią słoneczną 12 V IP65 Ocena CT 3000 K ~ 6000 K CERTYFIKAT CE ROHS
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Źródło prądu: | Słoneczny |
| Temperatura pracy: | -20℃~+50℃ |
Solarne oświetlenie uliczne LED 2,5 kg Lekkie, z certyfikatem CE Certyfikat ROHS 170 lm/w
| Strumień świetlny: | 3000 LM |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Rozmiar: | 400*220*50mm |
Solar LED Street Light, Aluminum + PC, 400*220*50mm, 6000K Color Temperature
| Kąt wiązki: | 120° |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 6000K |
| Napięcie: | 12V |
CE Certified 50,000 Hours Lifespan LED Solar Street Lights
| Długość życia: | 50 000 godz |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| CRI: | >80 |
Kinkiet SOLAR Ochrona środowiska Wysokiej jakości materiały oszczędzające energię słoneczną lampę ogrodową
| Zakres aplikacji: | Strefa wydobywcza ulicznego ogrodu |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |

