Wszystkie produkty
-
Słoneczne światła uliczne LED
-
INTELIGENTNE OŚWIETLENIE ULICZNE LED
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Oświetlenie uliczne LED o wysokim maszcie
-
Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne
-
Oświetlenie LED na dziedzińcu
-
Lampy solarne na trawnik
-
Zewnętrzne oświetlenie krajobrazowe LED
-
Wodoodporne oświetlenie krajobrazu
-
Wieże komunikacyjne
-
Pojemnik na baterie słoneczne
-
Oświetlenie uliczne LED na słupie
Osoba kontaktowa :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
słowa kluczowe [ garden solar lights ] mecz 82 produkty.
20 W 15 W 18 W Zdalne słoneczne oświetlenie uliczne w jednym wielofunkcyjnym ogrodzie
| Marka: | Coursertech |
|---|---|
| Korzyść: | Deszcz może działać w sposób ciągły |
| Lumen: | 150 Im/W |
50w 60w 80w 100 Watt Zintegrowana słoneczna lampa uliczna do domu wszystko w jednym Zintegrowana lampa LED Solar 135 lm / w
| Materiał: | Żelazo i aluminium |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 50-60 Hz |
| Wydajność lampy: | >92% |
Highway Integrated All In One Solar Led Street Light 30w 40w
| Materiał: | Żelazo i aluminium |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 50-60 Hz |
| Wydajność lampy: | >92% |
40-80W 80W-150W Led Solar Street Lights Wszystko w jednym Ip67 IP65
| Materiał: | Żelazo i aluminium |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 50-60Hz |
| Wydajność lampy: | 92% |
30w All In One Solar Street Light Sensor Motion 140lm / W
| Materiał: | Żelazo i aluminium |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 50-60Hz |
| Wydajność lampy: | 92% |
200ah 100ah bateria słoneczna głębokiego cyklu 12V
| Materiał: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Składowanie: | 3-6 miesięcy |
12v 65ah 55ah Solar Power Battery Box Zestaw pakowarki akumulatorów
| Materiał: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Marka: | Coursertech |
| Pojemność: | 10AH-200AH |
12v Pojemnik do przechowywania baterii słonecznych Pojemnik do pakowania akumulatorów
| Materiał: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| INTELIGENTNE STEROWANIE: | Rozszerzalna kontrola oszczędzania energii na podczerwień, kontrola dźwięku, funkcja zdalnego sterow |
Road Smart IP65 Solar Street Light Zapisz Erengy Stalowy słup oświetleniowy LED słoneczne oświetlenie uliczne
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Lumen: | 150 Im/W |
6M 7M 8M 10M Solarna lampa uliczna do nowej wiejskiej drogi budowlanej
| Współczynnik mocy: | 0,95 |
|---|---|
| Standard: | IP 65 |
| Medel: | Dwugłowy |

