Wszystkie produkty
-
Słoneczne światła uliczne LED
-
INTELIGENTNE OŚWIETLENIE ULICZNE LED
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Oświetlenie uliczne LED o wysokim maszcie
-
Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne
-
Oświetlenie LED na dziedzińcu
-
Lampy solarne na trawnik
-
Zewnętrzne oświetlenie krajobrazowe LED
-
Wodoodporne oświetlenie krajobrazu
-
Wieże komunikacyjne
-
Pojemnik na baterie słoneczne
-
Oświetlenie uliczne LED na słupie
Osoba kontaktowa :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
słowa kluczowe [ garden solar lights ] mecz 82 produkty.
3.2V 50AH akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy Zintegrowana lampa uliczna led na energię słoneczną 50w 60w 80w 100w 120w
| Nazwa produktu: | kategoria C Zintegrowana słoneczna latarnia uliczna |
|---|---|
| Akumulator fosforanowy: | 3.2V-50AH |
| Źródło światła: | 7000 lm |
LED Solar Street Light High Lumen Kolorowa 5-letnia gwarancja
| CCT: | 4000K |
|---|---|
| Źródło światła: | Żarówki neonowe |
| Klasa IP: | IP 68 |
Świetlówka LED Solar Street Light 90w IP65 Aluminium
| Źródło światła: | Fluorescencyjny |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 135lm-160lm/W |
15-40w Smart Solar Led Street Light Road Light Solarna lampa drogowa
| Materiał: | stal wysokiej jakości |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Lumen: | 150 lm/W |
NOWOŚĆ Funkcjonalna zintegrowana indukcja ludzkiego ciała Solar Street Light led Light / Time Control
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Typ przedmiotu: | Oświetlenie uliczne |
Light Trail Version Monokrystaliczna Konwencjonalna lampa uliczna zasilana energią słoneczną Zintegrowana lampa uliczna zasilana energią słoneczną
| Źródło światła: | PROWADZONY |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Napięcie wejściowe (V): | DC12V |
Wodoodporna dioda LED Solar Street Light Commercial Cct 6000k 400w 500w 600w
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Korzyść: | Luminescencja chipów półprzewodnikowych Trwały czas świecenia |
160 lm / W 5 lat gwarancji Solarna lampa trawnikowa Oświetlenie dziedzińca z funkcjonalnym efektem ornamentu Oświetlenie dziedzińca LED
| Nazwa produktu: | Seria lamp solarnych do trawnika |
|---|---|
| Lumen: | 160lm/w |
| Kolor: | Biały, czerwony, niebieski, zielony, złoty i czarny |
Kwiatowy wzór Led Pole 20w LED Oświetlenie uliczne Oprawy zewnętrzne Aluminium 100-240V
| Wydajność lampy: | >92% |
|---|---|
| CCT: | 3000-4500K |
| Materiał: | Możliwość dostosowania żelaza i aluminium |
400 W 300 W 250 W Solar Street Light Wodoodporny Piękny i elegancki design słonecznych lamp ogrodowych
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Korzyść: | Bez włókna, bez szklanej bańki, nie boi się wibracji |

