Wszystkie produkty
-
Słoneczne światła uliczne LED
-
INTELIGENTNE OŚWIETLENIE ULICZNE LED
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Oświetlenie uliczne LED o wysokim maszcie
-
Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne
-
Oświetlenie LED na dziedzińcu
-
Lampy solarne na trawnik
-
Zewnętrzne oświetlenie krajobrazowe LED
-
Wodoodporne oświetlenie krajobrazu
-
Wieże komunikacyjne
-
Pojemnik na baterie słoneczne
-
Oświetlenie uliczne LED na słupie
Osoba kontaktowa :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
słowa kluczowe [ garden solar lights ] mecz 82 produkty.
3-4m Led Solar uliczne oświetlenie uliczne led Wysoka przepuszczalność słoneczne światło ogrodowe ponad 150 km/h odporność na wiatr
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
Ip65 Ground Mosiądz Wodoodporny Solar Garden Lights Ground Lawn Lamp wysokiej jakości źródło światła LED o wysokiej luminancji
| Materiał: | Wysokiej jakości aluminium |
|---|---|
| Napięcie: | AC100-265V |
| Temperatura otoczenia: | -30 stopni do 45 stopni |
Cousertech 60w Solar Smart oświetlenie uliczne led 80w 60w 40w oświetlenie uliczne panel słoneczny światło ogrodowe
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| System sterowania: | Inteligentne sterowanie mikrokomputerem |
Lampa ogrodowa Led Lawn High Lumen Solar Garden Lights Kolorowe nowość Outdoor Dekoracyjne
| Materiał: | Wysokiej jakości aluminium |
|---|---|
| Napięcie: | AC85-260V |
| Temperatura otoczenia: | -30 stopni do 45 stopni |
18 Watt 20 Watt Led Courtyard light Oświetlenie uliczne All In One Producent 5-8M wysokości
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
Wodoodporna słoneczna latarnia uliczna do domu ogrodowego 60w 80w 90 watowa lampa uliczna LED o wysokości 4m
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
Inteligentna energia słoneczna Led Street Light 200w 250w 100 Watt
| Materiał: | stal wysokiej jakości |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Stopień IP: | IP 65 |
Pionowe oświetlenie uliczne LED Solar Ip65 Wodoodporny 50w 90w 20 Watt
| Materiał: | stal wysokiej jakości |
|---|---|
| Przysł.: | Łatwa instalacja, pełne automatyczne zarządzanie |
| Stopień IP: | IP 65 |
Lampy słoneczne do trawnika Zewnętrzne podwórko Spike Solar Led Zewnętrzne oświetlenie ogrodowe Światło trawnika
| Napięcie: | AC85-260V |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -30 stopni do 45 stopni |
| Materiał: | Wysokiej jakości aluminium |
CHINY Split słoneczne oświetlenie uliczne Led Solar Street Lights 3000-4500K od 30W do 200W do ogrodu i podwórka
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Bettery: | w pełni szczelne, bezobsługowe akumulatory kwasowo-ołowiowe |
| Marka: | Coursertech |

