Wszystkie produkty
-
Słoneczne światła uliczne LED
-
INTELIGENTNE OŚWIETLENIE ULICZNE LED
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Oświetlenie uliczne LED o wysokim maszcie
-
Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne
-
Oświetlenie LED na dziedzińcu
-
Lampy solarne na trawnik
-
Zewnętrzne oświetlenie krajobrazowe LED
-
Wodoodporne oświetlenie krajobrazu
-
Wieże komunikacyjne
-
Pojemnik na baterie słoneczne
-
Oświetlenie uliczne LED na słupie
Osoba kontaktowa :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
słowa kluczowe [ 100w all in one solar street light ] mecz 48 produkty.
Zewnętrzna lampa uliczna LED Super Bright High Power dla nowej wiejskiej drogi miejskiej
| Panel słoneczny (pojedynczy kryształ): | 80W 100W |
|---|---|
| Wysokość montażu: | 8-10M |
| CCT: | 3000-6500K |
Zewnętrzna lampa słupowa ze stali nierdzewnej IP65 Ip Rating
| Źródło światła: | LED, fluorescencyjny |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 |
| Strumień świetlny lampy (lm): | 6000,4400,2200 |
Coursertech 50 W 150 W 100 w Komercyjna lampa uliczna o wysokim słupie Zamiennik Zewnętrzne oświetlenie uliczne LED
| Materiał: | Żelazo i aluminium |
|---|---|
| Wydajność lampy: | >92% |
| Rozmiar instalacji: | ∅61 |
12 stóp 10 stóp LED Słup światła uliczne Ip65 Zewnętrzne oświetlenie komercyjne
| Efektywność: | >90% |
|---|---|
| CCT: | 4000K |
| Materiał słupa: | Żelazo/dostosowanie |
Duże latarnie uliczne LED na słupie Ip65 Przemysłowe zewnętrzne latarnie uliczne ledowe
| Wydajność lampy: | >88% |
|---|---|
| CCT: | 450 tys |
| Materiał: | Aluminium / Personalizacja |
Słup oświetleniowy o wysokości 6 m Oryginalna konstrukcja niezależna od formy patentowej 80w 100w Zintegrowana lampa uliczna led Solar Street Lamp
| Nazwa produktu: | 80W SOLARNE ŚWIATŁO ULICZNE LED |
|---|---|
| Moc: | 80 W |
| Źródło światła: | 6000lm |
Miejskie oświetlenie uliczne drogowe 12 metrów zainstalowane oświetlenie uliczne miejskie oświetlenie uliczne LED producenci sprzedaży bezpośredniej
| Numer: | JMGD-150 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Oświetlenie uliczne LED JMGD-150 |
| Maksymalna ładowność: | 2400 Pa |
Solar LED Street Lights, Working Temp:-20℃~+50℃, Color Temp: 6000K
| Materiał: | aluminium + PC |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godz |
| Źródło światła: | PROWADZONY |

