Wszystkie produkty
-
Słoneczne światła uliczne LED
-
INTELIGENTNE OŚWIETLENIE ULICZNE LED
-
Wodoodporne oświetlenie uliczne LED
-
Oświetlenie uliczne LED o wysokim maszcie
-
Zintegrowane słoneczne oświetlenie uliczne
-
Oświetlenie LED na dziedzińcu
-
Lampy solarne na trawnik
-
Zewnętrzne oświetlenie krajobrazowe LED
-
Wodoodporne oświetlenie krajobrazu
-
Wieże komunikacyjne
-
Pojemnik na baterie słoneczne
-
Oświetlenie uliczne LED na słupie
Osoba kontaktowa :
Nola Huang
Whatsapp :
+8615868323305
słowa kluczowe [ 100w all in one solar street light ] mecz 48 produkty.
Road Smart 100w Led Street Light Niski koszt konserwacji
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Lumen: | 160 Im/W |
Auto Intensity Controlled Solar Led Street Light 40w 60w 120w 150w
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Kolor: | Biały, czarny, czerwony, zielony i tak dalej. |
| Lumen: | 150 Im/W |
Słoneczne światło ogrodowe w starożytnym stylu Słoneczne światło dekoracyjne Niskoemisyjne, przyjazne dla środowiska, piękne i eleganckie
| Zakres aplikacji: | Strefa wydobywcza ulicznego ogrodu |
|---|---|
| Czas oświetlenia: | 4 ~ 14 godz |
| Akumulator do przechowywania energii: | Całkowicie zamknięte, bezobsługowe akumulatory kwasowo-ołowiowe |
Led Solar Street Light wszystko w jednym z czujnikiem radarowym 80w 100w Zintegrowany 18000lm ~ 22000lm wysoka wydajność
| Materiał: | Żelazo i aluminium |
|---|---|
| Zakres częstotliwości: | 50-60 Hz |
| Wydajność lampy: | >92% |
100 W 80 W All In One Zintegrowane oświetlenie uliczne LED z magazynowaniem energii
| Materiał: | Niestandardowe / Żelazo i aluminium |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 80-150W |
| Wydajność lampy: | 92% |
HoT Sale 100w 80w Płaska zintegrowana słoneczna lampa uliczna do drogi miejskiej wszystko w jednym słonecznym świetle ulicznym z ROHS i CE
| Nazwa produktu: | Mała i duża płaska słoneczna ulica |
|---|---|
| Moc: | 30 W |
| Rozmiar instalacji: | Φ61mm |
Gorąca sprzedaż Płaski panel o mocy 80 W Solar Zintegrowana lampa słoneczna led Street Light z przełącznikiem
| Nazwa produktu: | Zintegrowana słoneczna lampa uliczna LED |
|---|---|
| Materiał: | Żelazo i aluminium |
| Źródło światła: | 6000lm |
Oświetlenie uliczne LED ze stopu aluminium 120W - 250W o wysokim lumenach
| Czas pracy (godzina): | 50000 |
|---|---|
| Gwarancja (rok): | 5 |
| APLIKACJA: | Autostrada |
Top LED Light Bead Design 180lm/W High Lumen Led Street Light
| Nazwa produktu: | oświetlenie uliczne LED o wysokim natężeniu światła |
|---|---|
| Wydajność lampy: | >92% |
| CCT: | 3000-4500K |
Zewnętrzna lampa uliczna zasilana energią słoneczną z automatyczną kontrolą intensywności 30w 40w 50w 60w 80w 100w
| Materiał: | wysokiej jakości stal |
|---|---|
| Korzyść: | Produkty o bardzo niskim ciśnieniu, bezpieczna i niezawodna praca |
| Lumen: | 150 Im/W |

